Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1091187
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5151
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze6088
Ikona - strzałka prawaInformacje1378
Ikona - strzałka prawaRODO - klauzula do zapoznania się.198
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne44110
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny20235
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia108040
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne390641
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)47970
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)46546
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań1646
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie92486
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru4433
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy8626
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3835
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe12185
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli7200
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3564
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna1943
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1765
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra1620
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze1452
Ikona - strzałka prawaPetycje695
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich37746
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego12587
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej10261
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami26029
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej6168
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej847
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne5014
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6754
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11959
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące12354
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu17153
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące2296
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu7216
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy14222
Ikona - strzałka prawaWójt gminy16700
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy10822
Ikona - strzałka prawaKomisje10534
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8275
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy41021
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy12616
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 2018883
Ikona - strzałka prawaUchwały 20173435
Ikona - strzałka prawaUchwały 20163683
Ikona - strzałka prawaUchwały 20154887
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143685
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136716
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125426
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115712
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105624
Ikona - strzałka prawaUchwały 20096005
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086695
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075670
Ikona - strzałka prawaUchwały 20068486
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053799
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062690
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20073076
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20084706
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20093280
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20104861
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20113949
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124760
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20133964
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20143340
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20155577
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20162221
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20172205
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 2018581
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty27897
Ikona - strzałka prawaInterpretacje przepisów prawa podatkowego142
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy13173
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16304
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej0
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji536
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne530
Ikona - strzałka prawaKontakt575
Ikona - strzałka prawaKierownictwo576
Ikona - strzałka prawaStatut484
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna564
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw501
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa476
Ikona - strzałka prawaMajatek483
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne546
Ikona - strzałka prawaPraca w CSTiR218
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne821
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe163
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda535
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20159
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20150
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7931
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9198
Ikona - strzałka prawaArchiwum8370
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7170
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7197
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7724

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-07-17 11:17:54, zmian dokonał(a): Halina Żelazna

WCAG 2.0 (Level AA)