Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1075306
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5069
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze5969
Ikona - strzałka prawaInformacje1367
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne43711
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny20039
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia105973
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne386156
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)44815
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)43044
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań1533
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie89972
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru4354
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy8206
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3567
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe11928
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli7083
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3467
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna1851
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1687
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra1532
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze1372
Ikona - strzałka prawaPetycje622
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich37340
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego12285
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej10075
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami25752
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej6095
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej787
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne4947
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6663
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11281
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące11510
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu15677
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące2150
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu6557
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy14110
Ikona - strzałka prawaWójt gminy16567
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy10727
Ikona - strzałka prawaKomisje10426
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8268
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy40031
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy12384
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 2018488
Ikona - strzałka prawaUchwały 20173111
Ikona - strzałka prawaUchwały 20163523
Ikona - strzałka prawaUchwały 20154801
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143616
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136655
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125361
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115665
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105579
Ikona - strzałka prawaUchwały 20095962
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086653
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075608
Ikona - strzałka prawaUchwały 20068372
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053763
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062634
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20073017
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20084594
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20093214
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20104747
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20113887
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124688
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20133897
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20143249
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20155452
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20162137
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20172080
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 2018395
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty27815
Ikona - strzałka prawaInterpretacje przepisów prawa podatkowego76
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy13108
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16170
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej0
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji454
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne456
Ikona - strzałka prawaKontakt490
Ikona - strzałka prawaKierownictwo488
Ikona - strzałka prawaStatut415
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna478
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw434
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa413
Ikona - strzałka prawaMajatek411
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne469
Ikona - strzałka prawaPraca w CSTiR102
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne607
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3083
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda462
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20158
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20150
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7864
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9128
Ikona - strzałka prawaArchiwum8288
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7090
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7124
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7660

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-05-25 12:05:41, zmian dokonał(a): Michał Tokar

WCAG 2.0 (Level AA)