Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1133903
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5409
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze6391
Ikona - strzałka prawaInformacje1402
Ikona - strzałka prawaRODO - klauzula do zapoznania się.434
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne45416
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny20930
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia113178
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne401211
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)55945
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)55209
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań1904
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie100399
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru4689
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy10016
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4772
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe13051
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli7478
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3809
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna2138
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1954
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra1825
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze1661
Ikona - strzałka prawaPetycje/lobbing895
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich39213
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego13708
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej10783
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami26756
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej6371
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne5153
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6956
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne13916
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące15068
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu21580
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące2716
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu9230
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy14803
Ikona - strzałka prawaWójt gminy17217
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy11281
Ikona - strzałka prawaKomisje10949
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8284
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy43792
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy13254
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 20181821
Ikona - strzałka prawaUchwały 20173861
Ikona - strzałka prawaUchwały 20164031
Ikona - strzałka prawaUchwały 20155185
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143888
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136837
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125626
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115812
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105734
Ikona - strzałka prawaUchwały 20096121
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086797
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075818
Ikona - strzałka prawaUchwały 20068764
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053911
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062789
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20073351
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20085064
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20093469
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20105158
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20114145
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124926
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20134118
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20143621
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20156018
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20162448
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20172638
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20181067
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty28206
Ikona - strzałka prawaInterpretacje przepisów prawa podatkowego287
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy13371
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16628
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej0
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji753
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne715
Ikona - strzałka prawaKontakt785
Ikona - strzałka prawaKierownictwo780
Ikona - strzałka prawaStatut688
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna769
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw682
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa618
Ikona - strzałka prawaMajatek651
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne711
Ikona - strzałka prawaPraca w CSTiR456
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne1279
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe742
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda793
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20186266
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20159
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20150
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8130
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9440
Ikona - strzałka prawaArchiwum8602
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7402
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7390
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7873

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-11-21 12:41:14, zmian dokonał(a): Anna Zolbach

WCAG 2.0 (Level AA)