Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna987404
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4565
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze5239
Ikona - strzałka prawaInformacje1305
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny18528
Ikona - strzałka prawaDane19818
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne40807
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie75381
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru3825
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia96306
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne358225
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)28068
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)24439
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań590
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy6695
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2288
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe10757
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli6383
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2974
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna1332
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1115
Ikona - strzałka prawaReferendum Ogólnokrajowe 20152256
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i do Senatu RP 20152485
Ikona - strzałka prawaRejestr zbiorów danych osobowych1248
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra948
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze855
Ikona - strzałka prawaPetycje109
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich35151
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego10846
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej8905
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami23917
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej5590
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej381
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne4488
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6151
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne6710
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące6734
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu6245
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące1340
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu2940
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy13245
Ikona - strzałka prawaWójt gminy15743
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy10093
Ikona - strzałka prawaKomisje9848
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8240
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy34720
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy11373
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy9895
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 20171092
Ikona - strzałka prawaUchwały 20162647
Ikona - strzałka prawaUchwały 20154026
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143177
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136215
Ikona - strzałka prawaUchwały 20124924
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115275
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105215
Ikona - strzałka prawaUchwały 20095666
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086346
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075210
Ikona - strzałka prawaUchwały 20067751
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053445
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062337
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20072579
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20083675
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20092772
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20103934
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20113242
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124156
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20133010
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20142645
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20154521
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20161589
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 2017890
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty27147
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej23748
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy12615
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15340
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13320
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1921
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7407
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8301
Ikona - strzałka prawaArchiwum7769
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6587
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6598
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7240

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-08-18 12:06:35, zmian dokonał(a): anna_zolbach

WCAG 2.0 (Level AA)