Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1006838
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4674
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze5409
Ikona - strzałka prawaInformacje1319
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne41391
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny18858
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia98086
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne364102
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)31151
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)29075
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań709
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie78047
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru3928
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy6985
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2491
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe11020
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli6546
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3091
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna1453
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1229
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra1100
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze968
Ikona - strzałka prawaPetycje211
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich35533
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego11073
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej9089
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami24240
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej5690
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej453
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne4571
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6255
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne7811
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące7747
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu7824
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące1493
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu3422
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy13400
Ikona - strzałka prawaWójt gminy15896
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy10214
Ikona - strzałka prawaKomisje9968
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8251
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy35912
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy11571
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 20171508
Ikona - strzałka prawaUchwały 20162801
Ikona - strzałka prawaUchwały 20154185
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143288
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136319
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125024
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115355
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105288
Ikona - strzałka prawaUchwały 20095720
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086409
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075309
Ikona - strzałka prawaUchwały 20067883
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053504
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062387
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20072641
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20083826
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20092843
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20104129
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20113424
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124280
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20133161
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20142780
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20154727
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20161703
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20171212
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty27281
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy12713
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15528
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji73
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne67
Ikona - strzałka prawaKontakt69
Ikona - strzałka prawaKierownictwo69
Ikona - strzałka prawaStatut60
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna68
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw71
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa59
Ikona - strzałka prawaMajatek62
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne85
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2160
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda57
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20155
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20150
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7507
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8403
Ikona - strzałka prawaArchiwum7880
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6702
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6740
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7321

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-10-13 11:05:22, zmian dokonał(a): Anna Zolbach

WCAG 2.0 (Level AA)