Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1023644
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4745
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze5555
Ikona - strzałka prawaInformacje1331
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne41948
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny19117
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia99832
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne368601
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)33233
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)32320
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań803
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie80565
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru4002
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy7178
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2786
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe11210
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli6699
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3179
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna1533
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1353
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra1189
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze1061
Ikona - strzałka prawaPetycje308
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich35885
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego11259
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej9247
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami24552
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej5762
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej509
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne4657
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6330
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne8520
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące8469
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu9275
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące1601
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu3895
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy13565
Ikona - strzałka prawaWójt gminy16007
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy10307
Ikona - strzałka prawaKomisje10053
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8257
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy36868
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy11725
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 20171917
Ikona - strzałka prawaUchwały 20163055
Ikona - strzałka prawaUchwały 20154355
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143358
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136404
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125097
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115423
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105338
Ikona - strzałka prawaUchwały 20095775
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086467
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075387
Ikona - strzałka prawaUchwały 20068003
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053560
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062443
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20072714
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20083979
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20092905
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20104287
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20113537
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124355
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20133278
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20142876
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20154896
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20161795
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20171461
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty27406
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy12796
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15710
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej0
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji151
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne146
Ikona - strzałka prawaKontakt155
Ikona - strzałka prawaKierownictwo161
Ikona - strzałka prawaStatut115
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna143
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw142
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa121
Ikona - strzałka prawaMajatek129
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne158
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2337
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda130
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20156
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20150
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7572
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8822
Ikona - strzałka prawaArchiwum7955
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6776
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6810
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7378

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-12-15 10:07:23, zmian dokonał(a): Halina Żelazna

WCAG 2.0 (Level AA)