Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1190441
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5855
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze6850
Ikona - strzałka prawaInformacje1466
Ikona - strzałka prawaRODO - klauzula do zapoznania się.779
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne47559
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny22226
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia119871
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne417892
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)68952
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)65516
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań2395
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie114415
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru5032
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy12461
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5706
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe13830
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli7933
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5302
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna2395
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi2292
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra2149
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze1934
Ikona - strzałka prawaPetycje/lobbing1275
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich41178
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego15397
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej11563
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami27874
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej6703
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne5365
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie7284
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne15981
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące18025
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu28017
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące3172
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu11971
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego1
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy15854
Ikona - strzałka prawaWójt gminy18224
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy12186
Ikona - strzałka prawaKomisje12320
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaTransmisja obrad sesji Rady Gminy Miedziana Góra – NA ŻYWO686
Ikona - strzałka prawaPortal mieszkańca - Projekty/Uchwały/Sesje/Rejestr od kadencji 2018-20230
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy47688
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy14325
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 20183196
Ikona - strzałka prawaUchwały 20174851
Ikona - strzałka prawaUchwały 20164466
Ikona - strzałka prawaUchwały 20155537
Ikona - strzałka prawaUchwały 20144089
Ikona - strzałka prawaUchwały 20137029
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125843
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115974
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105883
Ikona - strzałka prawaUchwały 20096263
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086936
Ikona - strzałka prawaUchwały 20076012
Ikona - strzałka prawaUchwały 20069119
Ikona - strzałka prawaUchwały 20054066
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062950
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20073550
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20085510
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20093671
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20105577
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20114460
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20125246
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20134412
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20143988
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20156914
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20162893
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20173111
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20181969
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 2019250
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty28564
Ikona - strzałka prawaInterpretacje przepisów prawa podatkowego505
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy13848
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17196
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej0
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji1050
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne982
Ikona - strzałka prawaKontakt1037
Ikona - strzałka prawaKierownictwo1087
Ikona - strzałka prawaStatut907
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna1076
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw934
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa847
Ikona - strzałka prawaMajatek892
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne1023
Ikona - strzałka prawaPraca w CSTiR869
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne1907
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna91
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne120
Ikona - strzałka prawaKierownictwo122
Ikona - strzałka prawaStatut90
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna115
Ikona - strzałka prawaRegulamin Wypożyczalni GBP w Miedzianej Górze103
Ikona - strzałka prawaZarządzenia126
Ikona - strzałka prawaRODO92
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2051
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda1316
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019235
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188831
Ikona - strzałka prawaWybory Sołtysów 20196382
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20159
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20151
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8375
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9678
Ikona - strzałka prawaArchiwum8893
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7683
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7631
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8097

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-04-18 14:38:59, zmian dokonał(a): Katarzyna Kozieł

WCAG 2.0 (Level AA)