Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna971259
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza4486
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze5125
Ikona - strzałka prawaInformacje1296
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny18360
Ikona - strzałka prawaDane19615
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne40393
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie73286
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru3736
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia94886
Ikona - strzałka prawaPetycje641
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne353172
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)24933
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)20776
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań487
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy6481
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2136
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe10586
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli6271
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2884
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna1248
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1036
Ikona - strzałka prawaReferendum Ogólnokrajowe 20152174
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i do Senatu RP 20152414
Ikona - strzałka prawaRejestr zbiorów danych osobowych1170
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra867
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze778
Ikona - strzałka prawaPetycje35
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich34858
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego10610
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej8760
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami23651
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej5506
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej321
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne4421
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6064
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne6090
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące6077
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu5451
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące1215
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu2603
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy13117
Ikona - strzałka prawaWójt gminy15619
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy10012
Ikona - strzałka prawaKomisje9749
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8211
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy33837
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy11185
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy9812
Ikona - strzałka prawaUchwały19688
Ikona - strzałka prawaUchwały 2017818
Ikona - strzałka prawaUchwały 20162513
Ikona - strzałka prawaUchwały 20153914
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143085
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136139
Ikona - strzałka prawaUchwały 20124857
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115215
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105170
Ikona - strzałka prawaUchwały 20095622
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086298
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075154
Ikona - strzałka prawaUchwały 20067653
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053394
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062295
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20072538
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20083565
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20092713
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20103808
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20113142
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124022
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20132884
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20142520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20154309
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20161503
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 2017624
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty27058
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej23598
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy12521
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15207
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13134
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1742
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7333
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8220
Ikona - strzałka prawaArchiwum7689
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6509
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6513
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7180

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-06-27 09:59:43, zmian dokonał(a): Katarzyna Kozieł

WCAG 2.0 (Level AA)