Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1168716
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5734
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze6677
Ikona - strzałka prawaInformacje1446
Ikona - strzałka prawaRODO - klauzula do zapoznania się.650
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne46710
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny21593
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia117280
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne410063
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)61486
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)61427
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań2120
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie109501
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru4934
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy11578
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5424
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe13561
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli7762
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5170
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna2308
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi2165
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra2050
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze1834
Ikona - strzałka prawaPetycje/lobbing1123
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich40405
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego14722
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej11238
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami27430
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej6551
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne5282
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie7154
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne15207
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące16948
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu25442
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące2995
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu10922
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego1
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy15501
Ikona - strzałka prawaWójt gminy17918
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy11852
Ikona - strzałka prawaKomisje11563
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaTransmisja obrad sesji Rady Gminy Miedziana Góra – NA ŻYWO515
Ikona - strzałka prawaPortal mieszkańca - Projekty/Uchwały/Sesje/Rejestr od kadencji 2018-20230
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy46046
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy13999
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 20182731
Ikona - strzałka prawaUchwały 20174655
Ikona - strzałka prawaUchwały 20164287
Ikona - strzałka prawaUchwały 20155422
Ikona - strzałka prawaUchwały 20144024
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136961
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125764
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115921
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105830
Ikona - strzałka prawaUchwały 20096217
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086892
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075951
Ikona - strzałka prawaUchwały 20068999
Ikona - strzałka prawaUchwały 20054018
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062896
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20073471
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20085350
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20093588
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20105430
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20114345
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20125134
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20134312
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20143850
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20156677
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20162764
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20172937
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20181771
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 201921
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty28438
Ikona - strzałka prawaInterpretacje przepisów prawa podatkowego438
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy13652
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16996
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej0
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji935
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne864
Ikona - strzałka prawaKontakt950
Ikona - strzałka prawaKierownictwo976
Ikona - strzałka prawaStatut826
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna955
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw831
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa764
Ikona - strzałka prawaMajatek807
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne907
Ikona - strzałka prawaPraca w CSTiR695
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne1618
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna22
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne41
Ikona - strzałka prawaKierownictwo33
Ikona - strzałka prawaStatut29
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna24
Ikona - strzałka prawaRegulamin Wypożyczalni GBP w Miedzianej Górze33
Ikona - strzałka prawaZarządzenia29
Ikona - strzałka prawaRODO34
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1598
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda1155
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188217
Ikona - strzałka prawaWybory Sołtysów 20195366
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20159
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20151
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8278
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9594
Ikona - strzałka prawaArchiwum8793
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7588
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7549
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8001

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-02-22 14:19:16, zmian dokonał(a): Michał Tokar

WCAG 2.0 (Level AA)