Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MIEDZIANA GÓRA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Miedziana Góra

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1113547
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5291
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Gminy w Miedzianej Górze6238
Ikona - strzałka prawaInformacje1391
Ikona - strzałka prawaRODO - klauzula do zapoznania się.332
Ikona - strzałka prawaInformacje adresowe / Komórki organizacyjne44691
Ikona - strzałka prawaRegulamin/Schemat organizacyjny20568
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia110579
Ikona - strzałka prawaStatut / Regulamin Pracy0
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne396104
Ikona - strzałka prawaPostępowania powyżej 30 tys. euro (Przetargi)52377
Ikona - strzałka prawaPostępowania poniżej 30 tys. euro (zapytania ofertowe)51113
Ikona - strzałka prawaPlany postępowań1763
Ikona - strzałka prawaPraca w Urzędzie96379
Ikona - strzałka prawaProcedury naboru4537
Ikona - strzałka prawaNieruchomości Gminy9273
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4437
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe12681
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli7325
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3674
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna2031
Ikona - strzałka prawaRoczny Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi1841
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów Gminy Miedziana Góra1704
Ikona - strzałka prawaGminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Miedzianej Górze1532
Ikona - strzałka prawaPetycje796
Ikona - strzałka prawaSposoby przyjmowania i załatwiania spraw
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Organizacyjny i spraw Obywatelskich38472
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Urząd Stanu Cywilnego13129
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Finansowy i Księgowości Podatkowej10499
Ikona - strzałka prawaKarty Usług - Referat Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami26370
Ikona - strzałka prawaWniosek o udostepnienie informacji publicznej6273
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej914
Ikona - strzałka prawaInformacje przestrzenne5086
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie6850
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne13033
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - Obowiązujące13821
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu19274
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - obowiązujące2505
Ikona - strzałka prawaStudium Uwarunkowań i Kierunków zagospodarowania przestrzennego - w opracowaniu8211
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy14446
Ikona - strzałka prawaWójt gminy16922
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy10998
Ikona - strzałka prawaKomisje10711
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaDziałalność Gospodarcza8279
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia/Postanowienia/Decyzje Wójta Gminy42346
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy12899
Ikona - strzałka prawaUchwały19689
Ikona - strzałka prawaUchwały 20181456
Ikona - strzałka prawaUchwały 20173622
Ikona - strzałka prawaUchwały 20163831
Ikona - strzałka prawaUchwały 20155012
Ikona - strzałka prawaUchwały 20143774
Ikona - strzałka prawaUchwały 20136791
Ikona - strzałka prawaUchwały 20125505
Ikona - strzałka prawaUchwały 20115767
Ikona - strzałka prawaUchwały 20105677
Ikona - strzałka prawaUchwały 20096057
Ikona - strzałka prawaUchwały 20086747
Ikona - strzałka prawaUchwały 20075746
Ikona - strzałka prawaUchwały 20068622
Ikona - strzałka prawaUchwały 20053855
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy3520
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20062739
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20073225
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20084865
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20093397
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20105015
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20114045
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20124850
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20134046
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20143460
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20155767
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20162338
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 20172422
Ikona - strzałka prawaZarządzenia rok 2018808
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty28048
Ikona - strzałka prawaInterpretacje przepisów prawa podatkowego203
Ikona - strzałka prawaDokumenty strategiczne Gminy13278
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16453
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej0
Ikona - strzałka prawaCentrum Sportu, Turystyki i Rekreacji641
Ikona - strzałka prawaInformacje Ogólne624
Ikona - strzałka prawaKontakt672
Ikona - strzałka prawaKierownictwo685
Ikona - strzałka prawaStatut569
Ikona - strzałka prawaStruktura Organizacyjna648
Ikona - strzałka prawaSposób Załatwiania Spraw573
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa548
Ikona - strzałka prawaMajatek553
Ikona - strzałka prawaPozostałe informacje publiczne627
Ikona - strzałka prawaPraca w CSTiR346
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne1072
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe402
Ikona - strzałka prawaWybory/Referenda641
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018789
Ikona - strzałka prawaWyniki referendum 20159
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20150
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20140
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8045
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9319
Ikona - strzałka prawaArchiwum8482
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7300
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7302
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7795

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-09-21 10:35:38, zmian dokonał(a): Michał Tokar

WCAG 2.0 (Level AA)